Vlastnosti kurzov zadarmo

Vlastnosti kurzov zadarmo

Študujte s nami cudzie jazyky zadarmo!

Známe jazykové kurzy LANGMaster sú teraz na internete, a to úplne zadarmo. Kurzy sú používané po celom svete a získali mnoho ocenení. Vznikli v spolupráci s radom renomovaných svetových vydávateľov výučbového obsahu.

Vysoká kvalita výučby

Jazykové kurzy sú založené na moderných výučbových a didaktických metódach. Naplno využívajú všetky vymoženosti multimediálnej výučby - zábavná forma, interaktívne cvičenia, zvuky, obrázky a ďalšie.

Podrobnejšie informácie nájdete v Koncepcii výučby.

Veľké množstvo výučbových údajov

LANGMaster.com je najväčšia bezplatná online jazyková škola na svete. Ponúkame Vám vynikajúce jazykové kurzy v mnohých jazykových lokalizáciách. Študujte s nami a vyberte si z 6 616 interaktívnych cvičení a testov, 928 kapitol, 1 700 hodín zábavnej výučby, 49 808 zvukových nahrávok a 11 263 obrázkov a fotografií! Viac...

Vstupné testy

Vstupné testy slúžia k prevereniu úrovne vašich jazykových znalostí. Na základe výsledkov vstupného testu sa potom automaticky nastaví začiatok kurzu, zodpovedajúci vašej úrovni znalostí. Celý kurz je veľmi rozsiahly, správne nastavenie začiatku kurzu zabráni zbytočnému preberaniu už zvládnutého učiva.

Príprava k medzinárodným skúškam a certifikátom

Jazykové kurzy Vás pripravia k zloženiu medzinárodných jazykových certifikátov pre úrovne A1, A2 a B1. Kurz angličtiny Vás navyše pripraví na skúšky "University of Cambridge Key English Test" a "University of Cambridge Preliminary English Test" a kurz nemčiny na skúšku "Zertifikat Deutsch".

Pokiaľ odpoveď nenájdete na stránke často kladené otázky, vaše námety, pripomienky a problémy nám napíšte.