Online jazyková škola zadarmo

NOVINKY
2016

  Kurzy DVPP

  • Podívejte se na kurzy DVPP, které jsme připravili pro šablony z výzvy 02_16_022/02_16_023 a 02_16_035/042
  • Kurzy jsou akreditovány MŠMT a přednáší je zkušení lektoři s dlouhou praxí ve společném vzdělávání
 • Pozrite sa na naše nové e-learningové produkty určené pre učenie a testovanie cudzích jazykov vo firmách, jazykových školách a iných inštitúciách.
 • Chcete sa stať naším partnerom? Ste HR manažér, personálna agentúra alebo učiteľ? Prevádzkujete jazykovú školu alebo vlastníte webové stránky zaoberajúce sa e-learningom?

  Pozrite sa na naše nové stránky zamerané na e-learning pre firmy, jazykové školy a partnerov a využite naše dáta pre vaše podnikanie.

Online jazyková škola zadarmo

Vitajte vo Vašej bezplatnej jazykovej škole. Učte sa cudzie jazyky s jazykovými kurzami LANGMaster zdarma.

LANGMaster.com je najväčšia bezplatná online jazyková škola na svete. Ponúkame Vám vynikajúce jazykové kurzy v mnohých jazykových lokalizáciách. Študujte s nami a vyberte si z 6 616 interaktívnych cvičení a testov, 928 kapitol, 1 700 hodín zábavnej výučby, 49 808 zvukových nahrávok a 11 263 obrázkov a fotografií!

Online kurz angličtiny zadarmo

 • 400 hodín výučby

Kurz môže byť spustený aj v nasledujúcich jazykových verziách: Deutsch, Еspañol, Česky, По-русски, Français, Italiano, Polski, Tiếng Việt, Türkçe, Lietuvių, 文言.

Online kurz francúzštiny zadarmo

 • 210 hodín výučby

Kurz môže byť spustený aj v nasledujúcich jazykových verziách: English, Deutsch, Еspañol, Česky, По-русски, Italiano, Polski, Türkçe, Lietuvių.

Online kurz nemčiny zadarmo

 • 400 hodín výučby

Kurz môže byť spustený aj v nasledujúcich jazykových verziách: English, Еspañol, Česky, По-русски, Français, Italiano, Polski, Türkçe, Lietuvių.

Online kurz ruštiny

 • 240 hodín výučby

Kurz môže byť spustený aj v nasledujúcich jazykových verziách: Česky.

Online kurz španielčiny zadarmo

 • 210 hodín výučby

Kurz môže byť spustený aj v nasledujúcich jazykových verziách: English, Deutsch, Česky, По-русски, Français, Italiano, Polski, Türkçe, Lietuvių.

Je nám ľúto, ale niektoré kurzy nie sú dostupné vo vašom rodnom jazyku.Pozri viac ...

Online kurz Euro angličtiny

 • 55 hodín výučby

Vyberte si prosím jednu z nasledujúcich jazykových verzií: Česky, Tiếng Việt.

Online kurz taliančiny zadarmo

 • 240 hodín výučby

Kurz môže byť spustený aj v nasledujúcich jazykových verziách: English, Deutsch, Еspañol, Česky, По-русски, Français, Polski, Türkçe, Lietuvių.

 

Výučbové materiály pre 75 rôznych jazykov (jazykové kurzy, slovníky, audio kurzy)

Vyberte si jazyk, ktorý Vás zaujíma a zlepšite si svoje jazykové zručnosti s našimi špičkovými výučbovými materiálmi.

Listen & Talk (Centrum počúvania a výslovnosti)

Na zlepšenie Vášho počúvania a výslovnosti sme pre Vás pripravili stovky hodín kvalitných nahrávok nahovorených rodenými hovoriacimi.

Využite slovníčky pripravené internetovou komunitou a zlepšite svoj doterajší spôsob štúdia cudzieho jazyka. Môžete tiež poskytnúť svoj vlastný slovníček upravený podľa špecifikácie Open Learning Initiative ostatným.

Dialóg týždňa

Každý týždeň nový ozvučený dialóg.

Precvičte si počúvanie angličtiny, španielčiny, nemčiny, francúzštiny alebo taliančiny.

Máte záujem o umiestnenie Dialógu týždňa na Vaše internetové stránky? Kontaktujte nás!E-learning pre firmy, jazykové školy a partnerov

Jazykové vzdelávanie pre váš SCORM kompatibilný Learning Management System (LMS).

Rozsiahle kurzy angličtiny, španielčiny, nemčiny, taliančiny, francúzštiny a ruštiny, Listen & Talk, RE-WISE (pripravujeme) a eTestMe.com.

eTestMe.com - LANGMaster platforma pre jazykové testy

Unikátna platforma na elektronické testovanie jazykových znalostí určená pre jednotlivcov a na testovanie vo firmách a inštitúciách.

Pomocou počítača a internetu si môžete spoľahlivo vyhodnotiť svoju úroveň znalostí cudzieho jazyka. Firmy môžu preveriť znalosti svojich zamestnancov, študentov alebo uchádzačov o zamestnanie. Pomocou externých tútorov/hodnotiteľov sa dá spoľahlivo otestovať aj písaný a hovorený prejav. Celý testovací systém je otvorený aj pre Vaše vlastné testy a dáta.

RE-WISE (Výučba slovíčok a fráz) - pripravujeme

Zabudnite na zabúdanie s unikátnym LANGMaster nástrojom na učenie sa slovíčok a fráz.

Učte sa slovíčka a frázy zo slovníčkov pripravených internetovou komunitou. Môžete tiež poskytnúť svoj vlastný slovníček upravený podľa špecifikácie Open Learning Initiative ostatným.

Pokiaľ odpoveď nenájdete na stránke často kladené otázky, vaše námety, pripomienky a problémy nám napíšte.