Німецька - курси, словники та інші мовні доповнення

Вивчайте німецьку мову з професіоналами. Спробуйте наші курси німецької і Німецько-український словник. Безкоштовно! Вдосконалюйте свою вимову за допомогою Listen & Talk (аудіювання німецькою, вимова німецької).

Ви плануєте поїздку до Німеччини, в Австрію, в Швейцарію, Ліхтенштейн або Люксембург? Вивчайте німецьку мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

Курси німецької, Українсько-німецький і Німецько-український словник, Аудіо уроки німецької, ...

Завантажуйте наступні навчальні матеріали.

 • Німецька для початківців + словник Free Trial | 29,00 €

  Інтерактивний курс німецької охоплює тематику їди, кольорів, покупок, частин тіла, визначення часу, землі, вітання та загальні фрази.

  Протягом всього часу будете слухати німецьку мову і за допомогою ігор з записом до мікрофону почнете говорити.

  Будете грати інтерактивні мовні ігри, вчити нові слова з малюнків, щоб посилити пам'ять і перевірити знання з допомогою вікторин.

  До нього входить словник німецької мови EasyLex для швидкого пошуку перекладу.

  Ви плануєте поїздку за кордон (Німеччина, Австрія, Швейцарія, Ліхтенштейн або Люксембург)? Вивчайте німецьку мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

 • Німецько-український основний словник Free Trial | 5,00 €

  Електронний німецький словник складається з особливої функції EasyLex, що дозволяє досить швидко знаходити переклад в багатьох додатках (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Словник складається з автоматичного розпізнання мови (автоматично розпізнає з якої мови походить вказане слово), пошуку в будь-якій формі (слово можна ввести не залежно від роду, числа, відмінка чи часу) та повнотекстового пошуку.

  OСкладається з 3,000 термінів.

 • Німецька для початківців – аудіокурс 15,00 €

  Аудіокурс німецької мови складається з 9 лекцій, що стосуються наступних тем: перші слова, їда, кольори, загальні фрази, частини тіла, числа, визначення часу, покупки та земля.

  Всі німецькі слова та фрази записані носіями мови і доповнені перекладами на рідній мові. Завдяки цьому, мову можна вчити будь-де, без необхідності друкованих матеріалів чи комп'ютера. Досить завантажити mp3 файли на Ваш iPod або mp3 плеєр і почати вчитися.

  Ви плануєте поїздку за кордон (Німеччина, Австрія, Швейцарія, Ліхтенштейн або Люксембург)? Вивчайте німецьку мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

 •  
Become our partner
and make use of a unique Free Languages
marketing opportunity!
Localize our language courses and make a profit from this site (running either on LANGMaster domain or on your own domain under your brand name). See how e.g. the English localization of a German course works.
All in your own native language:
* courses on Internet
* protected download courses and dictionaries
* SCORM courses for LMS
Read about business opportunities and join the growing LANGMaster Family.

Listen & Talk (аудіювання німецькою, вимова німецької)

Щоб покращити своє вміння слухати та вимову ми підготували для Вас сотні годин якісних записів створені носіями мови.

Використовуйте словники, створені інтернет-спільнотою, та покращуйте свій спосіб вивчення іноземної мови. Також можете запропонувати іншим свій власний словник коригований відповідно до специфікації Open Learning Initiative.

Діалог тижня

Кожен тиждень новий озвучений діалог.

Ви б хотіли розмістити Діалог тижня на Вашій інтернет-сторінці? Зв'яжіться з нами!RE-WISE (німецькі слова і німецькі фрази, вивчення і практика) - готується

З унікальною функцією LANGMaster для запам'ятовування слів і фраз Ви більше не будете забувати вивчене.

Вчіть слова та фрази зі словників підготованих інтернет-спільнотою. Також можете запропонувати іншим свій власний словник коригований відповідно до специфікації Open Learning Initiative.

If you do not find an answer to your question in the Frequently asked questions, send us your ideas, comments or suggestions.