Nemokamos vokiečių kalbos pamokos internetu

Mėgaukitės vokiečių kalbos mokymusi. Mokykitės nemokamomų vokiečių kalbos pamokomų internete. Išbandykite vokiečių kalbos kursus ir vokiečių-lietuvių žodyną. Klausykitės vokiečių kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (vokiečių kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Vokietiją, Austriją, Šveicariją, Lichtenšteiną ir Liuksemburgą? Pasinaudokite mūsų vokiečių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Nemokamos vokiečių kalbos pamokos internetu

Sveiki atvykę į savo nemokamas vokiečių kalbos pamokas! - Su LANGMaster pagalba išmokite vokiečių kalbos internetu!

Spustelk, Mokykis & Mėgaukis!

 • Profesionaliai paruoštas kursas su naujausia edukacine medžiaga
 • 3 lygiai pradedantieji, vidutinio lygio, pažengusio lygio
 • 400 valandos įdomaus mokymosi, 1 845 interaktyvūs pratimai bei testai, 4 250 paveikslėliai ir nuotraukos
 • Aukščiausios didaktinės funkcijos
 • Įrašyta gimtakalbių žmonių
 • Plačiau apie NEMOKAMUS LANGMaster Kalbų Kursus

Listen & Talk (vokiečių kalbos klausymas, vokiečių kalbos tarimas)

Norėdami pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme šimtus valandų aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

Naudokitės interneto bendruomenės parengtais žodynais ir pagerinkite savo dabartinę užsienio kalbos mokymosi metodiką. Taip pat galite su kitais dalintis savo žodynėliu, kuris pritaikytas Atviro Mokymosi Iniciatyvos specifikacijai.

Vokiečių kalbos kursai, lietuvių-vokiečių ir vokiečių-lietuvių kalbų žodynas, vokiečių kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • vokiečių kalba pradedantiesiems + žodynas Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Vokiečių kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite vokiečių kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Taip pat galite naudotis vieno paspaudimo vokiečių kalbos žodynu, leidžiančiu labai greitai rasti vertimus.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Vokietija, Austrija, Šveicarija, Lichtenšteinas ir Liuksemburgas)? Pasinaudokite mūsų vokiečių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • vokiečių-lietuvių pagrindinis žodynas Free Trial | 5,00 €
  ... or Download & Buy for 5,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Vieno paspaudimo vokiečių kalbos žodynas siūlo EasyLex funkciją, kuri leidžia jums labai greitai ieškoti vertimų daugelyje programų (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Elektroninis žodynas turi automatinį kalbos atpažinimą (jis automatiškai atpažins kuria kalba yra parašytas žodis), paiešką bet kuria forma (jūs galite įvesti žodį, nepriklausomai nuo jo linksnio, skaičiaus, giminės ar laiko) ir pilno teksto paiešką.

  Jį sudaro 3,000 antraštinių žodžių.

 • vokiečių kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Vokiečių kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi vokiečių kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Vokietija, Austrija, Šveicarija, Lichtenšteinas ir Liuksemburgas)? Pasinaudokite mūsų vokiečių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 •  

Savaitės dialogas

Naujas įgarsintas dialogas kas savaitę.

Ar norėtumėte matyti savaitės dialogą savo internetinėje svetainėje? Susisiekite su mumis!RE-WISE (išmokite ir panaudokite vokiečių kalbos žodžiai ir vokiečių kalbos frazes) - jau greitai

Užmiršk pamiršimą su unikalia LANGMaster žodžių bei frazių mokymosi priemone.

Išmokti žodžius ir frazes su žodynais, parengtais interneto bendruomenės. Taip pat galite parodyti kitiems su savo žodynėlį, kuris pritaikytas Atviro Mokymosi Iniciatyvos specifikacijai.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.