Каталонська - курси, словники та інші мовні доповнення

Вивчайте каталонську мову з професіоналами. Спробуйте наші курси каталонської і Каталонсько-український словник. Безкоштовно! Вдосконалюйте свою вимову за допомогою Listen & Talk (аудіювання каталонською, вимова каталонської).

Ви плануєте поїздку в Іспанію або в Андорру? Вивчайте каталонську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

Курси каталонської, Українсько-каталонський і Каталонсько-український словник, Аудіо уроки каталонської, ...

Завантажуйте наступні навчальні матеріали.

 • Каталонська для початківців + словник Free Trial | 29,00 €

  Інтерактивний курс каталонської охоплює тематику їди, кольорів, покупок, частин тіла, визначення часу, землі, вітання та загальні фрази.

  Протягом всього часу будете слухати каталонську мову і за допомогою ігор з записом до мікрофону почнете говорити.

  Будете грати інтерактивні мовні ігри, вчити нові слова з малюнків, щоб посилити пам'ять і перевірити знання з допомогою вікторин.

  До нього входить словник каталонської мови EasyLex для швидкого пошуку перекладу.

  Ви плануєте поїздку за кордон (Іспанія або Андорра)? Вивчайте каталонську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

 • Каталонсько-український основний словник Free Trial | 5,00 €

  Електронний каталонський словник складається з особливої функції EasyLex, що дозволяє досить швидко знаходити переклад в багатьох додатках (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Словник складається з автоматичного розпізнання мови (автоматично розпізнає з якої мови походить вказане слово), пошуку в будь-якій формі (слово можна ввести не залежно від роду, числа, відмінка чи часу) та повнотекстового пошуку.

  OСкладається з 3,000 термінів.

 • Каталонська для початківців – аудіокурс 15,00 €

  Аудіокурс каталонської мови складається з 9 лекцій, що стосуються наступних тем: перші слова, їда, кольори, загальні фрази, частини тіла, числа, визначення часу, покупки та земля.

  Всі каталонські слова та фрази записані носіями мови і доповнені перекладами на рідній мові. Завдяки цьому, мову можна вчити будь-де, без необхідності друкованих матеріалів чи комп'ютера. Досить завантажити mp3 файли на Ваш iPod або mp3 плеєр і почати вчитися.

  Ви плануєте поїздку за кордон (Іспанія або Андорра)? Вивчайте каталонську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

 •  

Listen & Talk (аудіювання каталонською, вимова каталонської)

Щоб покращити своє вміння слухати та вимову ми підготували для Вас якісні записи створені носіями мови.

RE-WISE (каталонські слова і каталонські фрази, вивчення і практика) - готується

Вчіть слова та фрази з підготованих озвучених словників.

If you do not find an answer to your question in the Frequently asked questions, send us your ideas, comments or suggestions.