maori kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės maori kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai maori kalbos pamokas ir klausykitės maori kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (maori kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Naująją Zelandiją? Pasinaudokite mūsų maori kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Maori kalbos kursai, maori kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

  • maori kalba pradedantiesiems Free Trial | 29,00 €
    ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

    Maori kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

    Jūs girdėsite maori kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

    Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

    Kuo greičiau pradėsite žaisti, tuo greičiau pradėsite mokytis.

    Ar ketinate keliauti į užsienį (Naujoji Zelandija)? Pasinaudokite mūsų maori kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

  • maori kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
    ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

    Maori kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

    Visi maori kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

    Ar ketinate keliauti į užsienį (Naujoji Zelandija)? Pasinaudokite mūsų maori kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Listen & Talk (maori kalbos klausymas, maori kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite maori kalbos žodžiai ir maori kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.