katalonų kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės katalonų kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai katalonų kalbos pamokas ir katalonų-lietuvių žodyną. Klausykitės katalonų kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (katalonų kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Ispaniją ar Andorą? Pasinaudokite mūsų katalonų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Katalonų kalbos kursai, lietuvių-katalonų ir katalonų-lietuvių kalbų žodynas, katalonų kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • katalonų kalba pradedantiesiems + žodynas Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Katalonų kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite katalonų kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Taip pat galite naudotis vieno paspaudimo katalonų kalbos žodynu, leidžiančiu labai greitai rasti vertimus.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Ispanija ar Andora)? Pasinaudokite mūsų katalonų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • katalonų-lietuvių pagrindinis žodynas Free Trial | 5,00 €
  ... or Download & Buy for 5,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Vieno paspaudimo katalonų kalbos žodynas siūlo EasyLex funkciją, kuri leidžia jums labai greitai ieškoti vertimų daugelyje programų (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Elektroninis žodynas turi automatinį kalbos atpažinimą (jis automatiškai atpažins kuria kalba yra parašytas žodis), paiešką bet kuria forma (jūs galite įvesti žodį, nepriklausomai nuo jo linksnio, skaičiaus, giminės ar laiko) ir pilno teksto paiešką.

  Jį sudaro 3,000 antraštinių žodžių.

 • katalonų kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Katalonų kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi katalonų kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Ispanija ar Andora)? Pasinaudokite mūsų katalonų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 •  

Listen & Talk (katalonų kalbos klausymas, katalonų kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite katalonų kalbos žodžiai ir katalonų kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.