Чеська - курси, словники та інші мовні доповнення

Вивчайте чеську мову з професіоналами. Спробуйте наші курси чеської і Чесько-український словник. Безкоштовно! Вдосконалюйте свою вимову за допомогою Listen & Talk (аудіювання чеською, вимова чеської).

Ви плануєте поїздку в Чехію? Вивчайте чеську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

Курси чеської, Українсько-чеський і Чесько-український словник, Аудіо уроки чеської, ...

Завантажуйте наступні навчальні матеріали.

 • Чеська для початківців + словник Free Trial | 29,00 €

  Інтерактивний курс чеської охоплює тематику їди, кольорів, покупок, частин тіла, визначення часу, землі, вітання та загальні фрази.

  Протягом всього часу будете слухати чеську мову і за допомогою ігор з записом до мікрофону почнете говорити.

  Будете грати інтерактивні мовні ігри, вчити нові слова з малюнків, щоб посилити пам'ять і перевірити знання з допомогою вікторин.

  До нього входить словник чеської мови EasyLex для швидкого пошуку перекладу.

  Ви плануєте поїздку за кордон (Чеська республіка)? Вивчайте чеську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

 • Чесько-український основний словник Free Trial | 5,00 €

  Електронний чеський словник складається з особливої функції EasyLex, що дозволяє досить швидко знаходити переклад в багатьох додатках (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Словник складається з автоматичного розпізнання мови (автоматично розпізнає з якої мови походить вказане слово), пошуку в будь-якій формі (слово можна ввести не залежно від роду, числа, відмінка чи часу) та повнотекстового пошуку.

  OСкладається з 3,000 термінів.

 • Чеська для початківців – аудіокурс 15,00 €

  Аудіокурс чеської мови складається з 9 лекцій, що стосуються наступних тем: перші слова, їда, кольори, загальні фрази, частини тіла, числа, визначення часу, покупки та земля.

  Всі чеські слова та фрази записані носіями мови і доповнені перекладами на рідній мові. Завдяки цьому, мову можна вчити будь-де, без необхідності друкованих матеріалів чи комп'ютера. Досить завантажити mp3 файли на Ваш iPod або mp3 плеєр і почати вчитися.

  Ви плануєте поїздку за кордон (Чеська республіка)? Вивчайте чеську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

 •  

Listen & Talk (аудіювання чеською, вимова чеської)

Щоб покращити своє вміння слухати та вимову ми підготували для Вас якісні записи створені носіями мови.

RE-WISE (чеські слова і чеські фрази, вивчення і практика) - готується

Вчіть слова та фрази з підготованих озвучених словників.

If you do not find an answer to your question in the Frequently asked questions, send us your ideas, comments or suggestions.