Португальська - курси, словники та інші мовні доповнення

Вивчайте португальську мову з професіоналами. Спробуйте наші курси португальської і Португальсько-український словник. Безкоштовно! Вдосконалюйте свою вимову за допомогою Listen & Talk (аудіювання португальською, вимова португальської).

Ви плануєте поїздку до Португалії, Бразилії, в Макао або в Анголу? Вивчайте португальську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

Курси португальської, Українсько-португальський і Португальсько-український словник, Аудіо уроки португальської, ...

Завантажуйте наступні навчальні матеріали.

 • Португальська для початківців + словник Free Trial | 29,00 €

  Інтерактивний курс португальської охоплює тематику їди, кольорів, покупок, частин тіла, визначення часу, землі, вітання та загальні фрази.

  Протягом всього часу будете слухати португальську мову і за допомогою ігор з записом до мікрофону почнете говорити.

  Будете грати інтерактивні мовні ігри, вчити нові слова з малюнків, щоб посилити пам'ять і перевірити знання з допомогою вікторин.

  До нього входить словник португальської мови EasyLex для швидкого пошуку перекладу.

  Ви плануєте поїздку за кордон (Португалія, Бразилія, Макао або Ангола)? Вивчайте португальську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

 • Португальсько-український основний словник Free Trial | 5,00 €

  Електронний португальський словник складається з особливої функції EasyLex, що дозволяє досить швидко знаходити переклад в багатьох додатках (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Словник складається з автоматичного розпізнання мови (автоматично розпізнає з якої мови походить вказане слово), пошуку в будь-якій формі (слово можна ввести не залежно від роду, числа, відмінка чи часу) та повнотекстового пошуку.

  OСкладається з 3,000 термінів.

 • Португальська для початківців – аудіокурс 15,00 €

  Аудіокурс португальської мови складається з 9 лекцій, що стосуються наступних тем: перші слова, їда, кольори, загальні фрази, частини тіла, числа, визначення часу, покупки та земля.

  Всі португальські слова та фрази записані носіями мови і доповнені перекладами на рідній мові. Завдяки цьому, мову можна вчити будь-де, без необхідності друкованих матеріалів чи комп'ютера. Досить завантажити mp3 файли на Ваш iPod або mp3 плеєр і почати вчитися.

  Ви плануєте поїздку за кордон (Португалія, Бразилія, Макао або Ангола)? Вивчайте португальську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

 •  

Listen & Talk (аудіювання португальською, вимова португальської)

Щоб покращити своє вміння слухати та вимову ми підготували для Вас якісні записи створені носіями мови.

RE-WISE (португальські слова і португальські фрази, вивчення і практика) - готується

Вчіть слова та фрази з підготованих озвучених словників.

If you do not find an answer to your question in the Frequently asked questions, send us your ideas, comments or suggestions.