В'єтнамська - курси, словники та інші мовні доповнення

Вивчайте в'єтнамську мову з професіоналами. Спробуйте наші курси в'єтнамської і В'єтнамсько-український словник. Безкоштовно! Вдосконалюйте свою вимову за допомогою Listen & Talk (аудіювання в'єтнамською, вимова в'єтнамської).

Ви плануєте поїздку до В'єтнаму або до Камбоджі? Вивчайте в'єтнамську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

Курси в'єтнамської, Українсько-в'єтнамський і В'єтнамсько-український словник, Аудіо уроки в'єтнамської, ...

Завантажуйте наступні навчальні матеріали.

 • В'єтнамська для початківців + словник Free Trial | 29,00 €

  Інтерактивний курс в'єтнамської охоплює тематику їди, кольорів, покупок, частин тіла, визначення часу, землі, вітання та загальні фрази.

  Протягом всього часу будете слухати в'єтнамську мову і за допомогою ігор з записом до мікрофону почнете говорити.

  Будете грати інтерактивні мовні ігри, вчити нові слова з малюнків, щоб посилити пам'ять і перевірити знання з допомогою вікторин.

  До нього входить словник в'єтнамської мови EasyLex для швидкого пошуку перекладу.

  Ви плануєте поїздку за кордон (В'єтнам або Камбоджа)? Вивчайте в'єтнамську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

 • В'єтнамсько-український основний словник Free Trial | 5,00 €

  Електронний в'єтнамський словник складається з особливої функції EasyLex, що дозволяє досить швидко знаходити переклад в багатьох додатках (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Словник складається з автоматичного розпізнання мови (автоматично розпізнає з якої мови походить вказане слово), пошуку в будь-якій формі (слово можна ввести не залежно від роду, числа, відмінка чи часу) та повнотекстового пошуку.

  OСкладається з 3,000 термінів.

 • В'єтнамська для початківців – аудіокурс 15,00 €

  Аудіокурс в'єтнамської мови складається з 9 лекцій, що стосуються наступних тем: перші слова, їда, кольори, загальні фрази, частини тіла, числа, визначення часу, покупки та земля.

  Всі в'єтнамські слова та фрази записані носіями мови і доповнені перекладами на рідній мові. Завдяки цьому, мову можна вчити будь-де, без необхідності друкованих матеріалів чи комп'ютера. Досить завантажити mp3 файли на Ваш iPod або mp3 плеєр і почати вчитися.

  Ви плануєте поїздку за кордон (В'єтнам або Камбоджа)? Вивчайте в'єтнамську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

 •  

Listen & Talk (аудіювання в'єтнамською, вимова в'єтнамської)

Щоб покращити своє вміння слухати та вимову ми підготували для Вас якісні записи створені носіями мови.

RE-WISE (в'єтнамські слова і в'єтнамські фрази, вивчення і практика) - готується

Вчіть слова та фрази з підготованих озвучених словників.

If you do not find an answer to your question in the Frequently asked questions, send us your ideas, comments or suggestions.