Африканська - курси, словники та інші мовні доповнення

Вивчайте африканську мову з професіоналами. Спробуйте наші курси африканської Безкоштовно! Вдосконалюйте свою вимову за допомогою Listen & Talk (аудіювання африканською, вимова африканської).

Ви плануєте поїздку в Південну Африку або в Намібію? Вивчайте африканську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

Курси африканської, Аудіо уроки африканської, ...

Завантажуйте наступні навчальні матеріали.

 • Африканська для початківців Free Trial | 29,00 €

  Інтерактивний курс африканської охоплює тематику їди, кольорів, покупок, частин тіла, визначення часу, землі, вітання та загальні фрази.

  Протягом всього часу будете слухати африканську мову і за допомогою ігор з записом до мікрофону почнете говорити.

  Будете грати інтерактивні мовні ігри, вчити нові слова з малюнків, щоб посилити пам'ять і перевірити знання з допомогою вікторин.

  З початком гри починається і навчання.

  Ви плануєте поїздку за кордон (Південна Африка і Намібія)? Вивчайте африканську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

 • Африканська для початківців – аудіокурс 15,00 €

  Аудіокурс африканської мови складається з 9 лекцій, що стосуються наступних тем: перші слова, їда, кольори, загальні фрази, частини тіла, числа, визначення часу, покупки та земля.

  Всі африканські слова та фрази записані носіями мови і доповнені перекладами на рідній мові. Завдяки цьому, мову можна вчити будь-де, без необхідності друкованих матеріалів чи комп'ютера. Досить завантажити mp3 файли на Ваш iPod або mp3 плеєр і почати вчитися.

  Ви плануєте поїздку за кордон (Південна Африка і Намібія)? Вивчайте африканську мову та насолоджуйтеся своєю відпусткою більш активно!

Listen & Talk (аудіювання африканською, вимова африканської)

Щоб покращити своє вміння слухати та вимову ми підготували для Вас якісні записи створені носіями мови.

RE-WISE (африканські слова і африканські фрази, вивчення і практика) - готується

Вчіть слова та фрази з підготованих озвучених словників.

If you do not find an answer to your question in the Frequently asked questions, send us your ideas, comments or suggestions.