Zulu kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės zulu kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai zulu kalbos pamokas ir klausykitės zulu kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (zulu kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Pietų Afriką, Zimbabvę, Malavį arba Tanzaniją? Pasinaudokite mūsų zulu kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Zulu kalbos kursai, zulu kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • Zulu kalba pradedantiesiems Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Zulu kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite zulu kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Kuo greičiau pradėsite žaisti, tuo greičiau pradėsite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Pietų Afrika, Zimbabvė, Malavis arba Tanzanija)? Pasinaudokite mūsų zulu kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • Zulu kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Zulu kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi zulu kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Pietų Afrika, Zimbabvė, Malavis arba Tanzanija)? Pasinaudokite mūsų zulu kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Listen & Talk (zulu kalbos klausymas, zulu kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite zulu kalbos žodžiai ir zulu kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.