vientamiečių kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės vientamiečių kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai vientamiečių kalbos pamokas ir vietnamiečių-lietuvių žodyną. Klausykitės vientamiečių kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (vientamiečių kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Vietnamą ar Kambodžą? Pasinaudokite mūsų vientamiečių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Vientamiečių kalbos kursai, lietuvių-vietnamiečių ir vietnamiečių-lietuvių kalbų žodynas, vientamiečių kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • vientamiečių kalba pradedantiesiems + žodynas Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Vientamiečių kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite vientamiečių kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Taip pat galite naudotis vieno paspaudimo vientamiečių kalbos žodynu, leidžiančiu labai greitai rasti vertimus.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Vietnamas ar Kambodža)? Pasinaudokite mūsų vientamiečių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • vietnamiečių-lietuvių pagrindinis žodynas Free Trial | 5,00 €
  ... or Download & Buy for 5,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Vieno paspaudimo vientamiečių kalbos žodynas siūlo EasyLex funkciją, kuri leidžia jums labai greitai ieškoti vertimų daugelyje programų (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Elektroninis žodynas turi automatinį kalbos atpažinimą (jis automatiškai atpažins kuria kalba yra parašytas žodis), paiešką bet kuria forma (jūs galite įvesti žodį, nepriklausomai nuo jo linksnio, skaičiaus, giminės ar laiko) ir pilno teksto paiešką.

  Jį sudaro 3,000 antraštinių žodžių.

 • vientamiečių kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Vientamiečių kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi vientamiečių kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Vietnamas ar Kambodža)? Pasinaudokite mūsų vientamiečių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 •  

Listen & Talk (vientamiečių kalbos klausymas, vientamiečių kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite vientamiečių kalbos žodžiai ir vientamiečių kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.