ukrainiečių kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės ukrainiečių kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai ukrainiečių kalbos pamokas ir ukrainiečių-lietuvių žodyną. Klausykitės ukrainiečių kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (ukrainiečių kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Ukrainą? Pasinaudokite mūsų ukrainiečių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Ukrainiečių kalbos kursai, lietuvių-ukrainiečių ir ukrainiečių-lietuvių kalbų žodynas, ukrainiečių kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • ukrainiečių kalba pradedantiesiems + žodynas Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Ukrainiečių kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite ukrainiečių kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Taip pat galite naudotis vieno paspaudimo ukrainiečių kalbos žodynu, leidžiančiu labai greitai rasti vertimus.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Ukraina)? Pasinaudokite mūsų ukrainiečių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • ukrainiečių-lietuvių pagrindinis žodynas Free Trial | 5,00 €
  ... or Download & Buy for 5,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Vieno paspaudimo ukrainiečių kalbos žodynas siūlo EasyLex funkciją, kuri leidžia jums labai greitai ieškoti vertimų daugelyje programų (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Elektroninis žodynas turi automatinį kalbos atpažinimą (jis automatiškai atpažins kuria kalba yra parašytas žodis), paiešką bet kuria forma (jūs galite įvesti žodį, nepriklausomai nuo jo linksnio, skaičiaus, giminės ar laiko) ir pilno teksto paiešką.

  Jį sudaro 3,000 antraštinių žodžių.

 • ukrainiečių kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Ukrainiečių kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi ukrainiečių kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Ukraina)? Pasinaudokite mūsų ukrainiečių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 •  

Listen & Talk (ukrainiečių kalbos klausymas, ukrainiečių kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite ukrainiečių kalbos žodžiai ir ukrainiečių kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.