suahalių kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės suahalių kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai suahalių kalbos pamokas ir klausykitės suahalių kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (suahalių kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Pietų Afriką, Keniją, Kongą, Mozambiką, Somalį ir Ugandą? Pasinaudokite mūsų suahalių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Suahalių kalbos kursai, suahalių kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • suahalių kalba pradedantiesiems Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Suahalių kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite suahalių kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Kuo greičiau pradėsite žaisti, tuo greičiau pradėsite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Pietų Afrika, Kenija, Kongas, Mozambika, Somalis ir Uganda)? Pasinaudokite mūsų suahalių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • suahalių kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Suahalių kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi suahalių kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Pietų Afrika, Kenija, Kongas, Mozambika, Somalis ir Uganda)? Pasinaudokite mūsų suahalių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Listen & Talk (suahalių kalbos klausymas, suahalių kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite suahalių kalbos žodžiai ir suahalių kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.