sesotų kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės sesotų kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai sesotų kalbos pamokas ir klausykitės sesotų kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (sesotų kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Pietų Afriką? Pasinaudokite mūsų sesotų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Sesotų kalbos kursai, sesotų kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • sesotų kalba pradedantiesiems Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Sesotų kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite sesotų kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Kuo greičiau pradėsite žaisti, tuo greičiau pradėsite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Pietų Afrika)? Pasinaudokite mūsų sesotų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • sesotų kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Sesotų kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi sesotų kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Pietų Afrika)? Pasinaudokite mūsų sesotų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Listen & Talk (sesotų kalbos klausymas, sesotų kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite sesotų kalbos žodžiai ir sesotų kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.