provansalų kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės provansalų kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai provansalų kalbos pamokas ir klausykitės provansalų kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (provansalų kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Prancūziją, Italiją, Monaką, Ispaniją? Pasinaudokite mūsų provansalų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Provansalų kalbos kursai, provansalų kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • provansalų kalba pradedantiesiems Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Provansalų kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite provansalų kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Kuo greičiau pradėsite žaisti, tuo greičiau pradėsite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Prancūzija, Italija, Monakas, Ispanija)? Pasinaudokite mūsų provansalų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • provansalų kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Provansalų kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi provansalų kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Prancūzija, Italija, Monakas, Ispanija)? Pasinaudokite mūsų provansalų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Listen & Talk (provansalų kalbos klausymas, provansalų kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite provansalų kalbos žodžiai ir provansalų kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.