portugalų kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės portugalų kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai portugalų kalbos pamokas ir portugalų-lietuvių žodyną. Klausykitės portugalų kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (portugalų kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Portugaliją, Braziliją, Makao ar Angoloją? Pasinaudokite mūsų portugalų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Portugalų kalbos kursai, lietuvių-portugalų ir portugalų-lietuvių kalbų žodynas, portugalų kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • portugalų kalba pradedantiesiems + žodynas Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Portugalų kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite portugalų kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Taip pat galite naudotis vieno paspaudimo portugalų kalbos žodynu, leidžiančiu labai greitai rasti vertimus.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Portugalija, Brazilija, Makao ar Angoloje)? Pasinaudokite mūsų portugalų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • portugalų-lietuvių pagrindinis žodynas Free Trial | 5,00 €
  ... or Download & Buy for 5,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Vieno paspaudimo portugalų kalbos žodynas siūlo EasyLex funkciją, kuri leidžia jums labai greitai ieškoti vertimų daugelyje programų (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Elektroninis žodynas turi automatinį kalbos atpažinimą (jis automatiškai atpažins kuria kalba yra parašytas žodis), paiešką bet kuria forma (jūs galite įvesti žodį, nepriklausomai nuo jo linksnio, skaičiaus, giminės ar laiko) ir pilno teksto paiešką.

  Jį sudaro 3,000 antraštinių žodžių.

 • portugalų kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Portugalų kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi portugalų kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Portugalija, Brazilija, Makao ar Angoloje)? Pasinaudokite mūsų portugalų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 •  

Listen & Talk (portugalų kalbos klausymas, portugalų kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite portugalų kalbos žodžiai ir portugalų kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.