Nemokamos italų kalbos pamokos internetu

Mėgaukitės italų kalbos mokymusi. Mokykitės nemokamomų italų kalbos pamokomų internete. Išbandykite italų kalbos kursus ir italų-lietuvių žodyną. Klausykitės italų kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (italų kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Italiją, Šveicariją, San Mariną ir Vatikaną? Pasinaudokite mūsų italų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Nemokamos italų kalbos pamokos internetu

Sveiki atvykę į savo nemokamas italų kalbos pamokas! - Su LANGMaster pagalba išmokite italų kalbos internetu!

Spustelk, Mokykis & Mėgaukis!

 • Profesionaliai paruoštas kursas su naujausia edukacine medžiaga
 • 3 lygiai pradedantieji, vidutinio lygio, pažengusio lygio
 • 240 valandos įdomaus mokymosi, 853 interaktyvūs pratimai bei testai, 1 450 paveikslėliai ir nuotraukos
 • Aukščiausios didaktinės funkcijos
 • Įrašyta gimtakalbių žmonių
 • Plačiau apie NEMOKAMUS LANGMaster Kalbų Kursus

Listen & Talk (italų kalbos klausymas, italų kalbos tarimas)

Norėdami pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme šimtus valandų aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

Naudokitės interneto bendruomenės parengtais žodynais ir pagerinkite savo dabartinę užsienio kalbos mokymosi metodiką. Taip pat galite su kitais dalintis savo žodynėliu, kuris pritaikytas Atviro Mokymosi Iniciatyvos specifikacijai.

Italų kalbos kursai, lietuvių-italų ir italų-lietuvių kalbų žodynas, italų kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • italų kalba pradedantiesiems + žodynas Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Italų kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite italų kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Taip pat galite naudotis vieno paspaudimo italų kalbos žodynu, leidžiančiu labai greitai rasti vertimus.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Italija, Šveicarija, San Marinas ir Vatikanas)? Pasinaudokite mūsų italų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • italų-lietuvių pagrindinis žodynas Free Trial | 5,00 €
  ... or Download & Buy for 5,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Vieno paspaudimo italų kalbos žodynas siūlo EasyLex funkciją, kuri leidžia jums labai greitai ieškoti vertimų daugelyje programų (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader).

  Elektroninis žodynas turi automatinį kalbos atpažinimą (jis automatiškai atpažins kuria kalba yra parašytas žodis), paiešką bet kuria forma (jūs galite įvesti žodį, nepriklausomai nuo jo linksnio, skaičiaus, giminės ar laiko) ir pilno teksto paiešką.

  Jį sudaro 3,000 antraštinių žodžių.

 • italų kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Italų kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi italų kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Italija, Šveicarija, San Marinas ir Vatikanas)? Pasinaudokite mūsų italų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 •  

Savaitės dialogas

Naujas įgarsintas dialogas kas savaitę.

Ar norėtumėte matyti savaitės dialogą savo internetinėje svetainėje? Susisiekite su mumis!RE-WISE (išmokite ir panaudokite italų kalbos žodžiai ir italų kalbos frazes) - jau greitai

Užmiršk pamiršimą su unikalia LANGMaster žodžių bei frazių mokymosi priemone.

Išmokti žodžius ir frazes su žodynais, parengtais interneto bendruomenės. Taip pat galite parodyti kitiems su savo žodynėlį, kuris pritaikytas Atviro Mokymosi Iniciatyvos specifikacijai.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.