korėjiečių kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės korėjiečių kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai korėjiečių kalbos pamokas ir klausykitės korėjiečių kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (korėjiečių kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Pietų Korėją, Šiaurės Korėją? Pasinaudokite mūsų korėjiečių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Korėjiečių kalbos kursai, korėjiečių kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • korėjiečių kalba pradedantiesiems Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Korėjiečių kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite korėjiečių kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Taip pat galite naudotis vieno paspaudimo korėjiečių kalbos žodynu, leidžiančiu labai greitai rasti vertimus.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Pietų Korėja, Šiaurės Korėja)? Pasinaudokite mūsų korėjiečių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • korėjiečių kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Korėjiečių kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi korėjiečių kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Pietų Korėja, Šiaurės Korėja)? Pasinaudokite mūsų korėjiečių kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Listen & Talk (korėjiečių kalbos klausymas, korėjiečių kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite korėjiečių kalbos žodžiai ir korėjiečių kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.