kirgizų kalbą - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės kirgizų kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai kirgizų kalbos pamokas ir klausykitės kirgizų kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (kirgizų kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Kirgiziją, Kazachstaną ar Uzbekistaną? Pasinaudokite mūsų kirgizų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Kirgizų kalbos kursai, kirgizų kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • kirgizų kalbą pradedantiesiems Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Kirgizų kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite kirgizų kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Kuo greičiau pradėsite žaisti, tuo greičiau pradėsite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Kirgizija, Kazachstanas, ar Uzbekistanas)? Pasinaudokite mūsų kirgizų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • kirgizų kalbą pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Kirgizų kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi kirgizų kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Kirgizija, Kazachstanas, ar Uzbekistanas)? Pasinaudokite mūsų kirgizų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Listen & Talk (kirgizų kalbos klausymas, kirgizų kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite kirgizų kalbos žodžiai ir kirgizų kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.