kinų kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės kinų kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai kinų kalbos pamokas ir klausykitės kinų kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (kinų kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Kiniją, Singapūrą ar Taivaną? Pasinaudokite mūsų kinų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Kinų kalbos kursai, kinų kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • kinų kalba pradedantiesiems Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Kinų kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite kinų kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Taip pat galite naudotis vieno paspaudimo kinų kalbos žodynu, leidžiančiu labai greitai rasti vertimus.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Kinija, Singapūras ar Taivanas)? Pasinaudokite mūsų kinų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • kinų kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Kinų kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi kinų kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Kinija, Singapūras ar Taivanas)? Pasinaudokite mūsų kinų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Listen & Talk (kinų kalbos klausymas, kinų kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite kinų kalbos žodžiai ir kinų kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.