Igbų kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės Igbų kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai Igbų kalbos pamokas ir klausykitės Igbų kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (Igbų kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Nigeriją ar Ganą? Pasinaudokite mūsų Igbų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Igbų kalbos kursai, Igbų kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • Igbų kalba pradedantiesiems Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Igbų kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite Igbų kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Kuo greičiau pradėsite žaisti, tuo greičiau pradėsite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Nigerija ar Gana)? Pasinaudokite mūsų Igbų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • Igbų kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Igbų kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi Igbų kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Nigerija ar Gana)? Pasinaudokite mūsų Igbų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Listen & Talk (Igbų kalbos klausymas, Igbų kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite Igbų kalbos žodžiai ir Igbų kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.