hausų kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės hausų kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai hausų kalbos pamokas ir klausykitės hausų kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (hausų kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Nigeriją, Beniną, Kamerūną, Sudaną, Čadą, Centrinę Afrikos Respubliką arba Togą? Pasinaudokite mūsų hausų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Hausų kalbos kursai, hausų kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • hausų kalba pradedantiesiems Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Hausų kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite hausų kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Kuo greičiau pradėsite žaisti, tuo greičiau pradėsite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Nigerija, Beninas, Kamerūnas, Sudanas, Čadas, Centrinės Afrikos Respublika arba Togas)? Pasinaudokite mūsų hausų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • hausų kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Hausų kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi hausų kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Nigerija, Beninas, Kamerūnas, Sudanas, Čadas, Centrinės Afrikos Respublika arba Togas)? Pasinaudokite mūsų hausų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Listen & Talk (hausų kalbos klausymas, hausų kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite hausų kalbos žodžiai ir hausų kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.