bengalų kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės bengalų kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai bengalų kalbos pamokas ir klausykitės bengalų kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (bengalų kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Bangladešą, Nepalą arba Singapūrą? Pasinaudokite mūsų bengalų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Bengalų kalbos kursai, bengalų kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • bengalų kalba pradedantiesiems Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Bengalų kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite bengalų kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Kuo greičiau pradėsite žaisti, tuo greičiau pradėsite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Bangladešas, Nepalas arba Singapūras)? Pasinaudokite mūsų bengalų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • bengalų kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Bengalų kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi bengalų kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Bangladešas, Nepalas arba Singapūras)? Pasinaudokite mūsų bengalų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Listen & Talk (bengalų kalbos klausymas, bengalų kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite bengalų kalbos žodžiai ir bengalų kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.