asamų kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės asamų kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai asamų kalbos pamokas ir klausykitės asamų kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (asamų kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Indiją ar Bangladešą? Pasinaudokite mūsų asamų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Asamų kalbos kursai, asamų kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • asamų kalba pradedantiesiems Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Asamų kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite asamų kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Kuo greičiau pradėsite žaisti, tuo greičiau pradėsite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Indijos ar Bangladešo)? Pasinaudokite mūsų asamų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • asamų kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Asamų kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi asamų kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Indijos ar Bangladešo)? Pasinaudokite mūsų asamų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Listen & Talk (asamų kalbos klausymas, asamų kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite asamų kalbos žodžiai ir asamų kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.