afrikanų kalba - kursai, žodynai ir kiti kalbų priedai

Mėgaukitės afrikanų kalbos mokymusi. Išbandykite nemokamai afrikanų kalbos pamokas ir klausykitės afrikanų kalbos audio įrašų naudodami Listen & Talk (afrikanų kalbos klausymas, anglų kalbos tarimas).

Ar jūs rengiatės keliauti į Pietų Afriką arba Namibiją? Pasinaudokite mūsų afrikanų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Afrikanų kalbos kursai, afrikanų kalbos audio kursai, ...

Parsisiųsti kitą mokymosi medžiagą.

 • afrikanų kalba pradedantiesiems Free Trial | 29,00 €
  ... or Download & Buy for 29,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Afrikanų kalbos kursas apima maistą, spalvas, apsipirkimą, kūno dalis, skaičius, laiko pasakymą, šalis, sveikinimus ir esmines frazes.

  Jūs girdėsite afrikanų kalba visą laiką, ir, naudojant įrašymo žaidimus, galite iš karto pradėti kalbėti.

  Žaiskite interaktyvius kalbos žaidimus, išmokite naujų žodžių ir pasitikrinkite savo žinias per linksmas viktorinas.

  Kuo greičiau pradėsite žaisti, tuo greičiau pradėsite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Pietų Afrika arba Namibija)? Pasinaudokite mūsų afrikanų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

 • afrikanų kalba pradedantiesiems – garso kursas 15,00 €
  ... or Download & Buy for 15,00 € on kalbos.manomokymai.lt web

  Afrikanų kalbos audio kursas sudaro 9 pamokos sudaro 9 pamokos, kurios apima sekančias temas: pirmi žodžiai, maistas, spalvos, pagrindinės frazės, kūnas, skaičiai, laikas, apsipirkimas ir šalys.

  Visi afrikanų kalbos žodžiai ir frazės yra įrašytos kalbos nešiotojų ir yra lydimi vertimo įrašo padaryto jūsų gimtąja kalba. Šios shemos dėka jūs galite mokytis kalbos kur bebūtumėte ir jums reprireiks spausdintos medžiagos ar kompiuterio. Tiesiog persiųskite mp3 failus į savo iPod'ą ar mp3 grotuvą ir pradėkite mokytis.

  Ar ketinate keliauti į užsienį (Pietų Afrika arba Namibija)? Pasinaudokite mūsų afrikanų kalbos kursais ir mėgaukitės aktyviomis atostogomis!

Listen & Talk (afrikanų kalbos klausymas, afrikanų kalbos tarimas)

Norint pagerinti jūsų klausymosi ir tarimo įgūdžius, paruošėme aukštos kokybės įrašų, kuriuos įgarsino vietiniai gyventojai.

RE-WISE (išmokite ir panaudokite afrikanų kalbos žodžiai ir afrikanų kalbos frazes) - jau greitai

Išmokite žodžius ir frazes iš paruošto garsinio žodyno.

Jeigu jūsų atsakymas negali būti rastas Dažnai užduodamuose klausimuose, prašome išsiųskite mums savo idėjas, komentarus ir problemas.